Wersja dostępna cyfrowo WCAG

Namysłowski Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. Logo NOSiR Namysłów

sport - rekreacja - wypoczynek

UWAGA: Kryta Pływalnia "Delfin" dnia 13 września 2019 r. została wyłączona z użytkowania do odwołania.

 

 

Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 2021

12 października 2021 r., już po raz szósty odbyły się w Namysłowie Wojewódzkie Przełajowe Biegi Sztafetowe Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych.

Oto wyniki:

Igrzyska Dzieci /rocznik 2009 i mł./

KATEGORIA DZIEWCZĄT:

I miejsce - SP 1 Nysa

II miejsce - PSP 14 Opole

III m -SP 4 Namysłów

IV m - PSP 2 Opole

V miejsce - PSP Popielów

VI m - SP 3 Namysłów

VII m - PSP 2 Głuchołazy

VIII m - PSP 1 Krapkowice

IX m - PSSP 5 Kędzierzyn-Koźle

X m - PSP 6 Brzeg

XI m - PSP 2 Olesno

XII m-PSP 5 Kluczbork

XIII m -SP Leśnica

XIV m - PSP 12 Kędzierzyn Koźle - DNS

Igrzyska Dzieci/rocznik /2009 i mł./

KATEGORIA CHŁOPCÓW:

I miejsce - SP 3 Namysłów

II miejsce - SP 4 Namysłów

III miejsce - PSP 2 Opole

IV m - PSP 2 Olesno

V m - PSP 2 Zdzieszowice

VI m - PSP 6 Brzeg

VII m - SP 3 Ozimek

VIII m - SP Leśnica

IX m - PSP 1 Krapkowice

X m - SP 1 Niemodlin

XI m PSP 19 Kędzierzyn - Koźle

XII - PSP Łambinowice

XIII - PSP 5 Kluczbork -DNS

Igrzyska Młodzieży Szkolnej /rocznik 2007-2008/

KATEGORIA CHŁOPCÓW:

I miejsce - SP 4 Namysłów

II miejsce - SP 3 Ozimek

III m - PSP 5 Opole

IV m - SP 3 Namysłów

V m - PSP 12 Kędzierzyn-Koźle

VI m - SP Lesnica

VII m - PSP 2 Zdzieszowice

VIII m - SP 10 Nysa

IX m - SP 1 Nysa

X m - PSP 6 Brzeg

XI m - PSP Radłów

XII m -PSP 2 Opole DNS

Igrzyska Młodzieży Szkolnej /rocznik 2007-2008/

KATEGORIA DZIEWCZĄT:

I miejsce - SP 4 Namysłów

II miejsce - SP 3 Namysłów

III miejsce - PSP 20 Opole

IV m - SP 3 Ozimek

V m - SP Leśnica

VI m - PSP 2 Olesno

VII m - PSP 2 Zdzieszowice

VIII m - PSP 1 Głuchołazy

IX m - PSP 12 Kędzierzyn-Koźle

X m - PSP 19 Kędzierzyn-Koźle

XI m - ZS Wołczyn

XII - PSP 2 Głuchołazy -DNF

XIII - PSP Lubsza- DNS

LICEALIADA /rocznik 2002 i mł./

KATEGORIA DZIEWCZĄT:

I miejsce - PLO VI Opole

II miejsce - PLO III Opole

III miejsce -ZS Olesno

IV m - ZSO Kluczbork

V m - ZSiPO w Nysie

VI m - ZSZ nr 1 Brzeg

VII m -II LO Kędzierzyn- Koźle

VIII m - ZSEiO Olesno - DNS

LICEALIADA /rocznik 2002 i mł./

KATEGORIA CHŁOPCÓW:

I miejsce - PLO VI Opole

II miejsce - PLO IX Opole

III miejsce -ZSiPO w Nysie

IV m - ZSO Kluczbork

V m - ZSEL Opole

VI m - ZS 1 Kędzierzyn-Koźle

VII m - ZSE Brzeg

VIII m -ZSZ Olesno

Gratulujemy serdecznie wszystkim zwycięzcom w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Wielkie podziękowania kierujemy dla wszystkich osób, które przyczyniły się do organizacji tej wspaniałej imprezy, a także wszystkim współorganizatorom składamy serdeczne podziękowania!

Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich sportowców, biorących udział w zawodach oraz do ich opiekunów.

Mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się za rok!

 

 

Ikonka kalendarza

Partnerzy i sponsorzy:

×

Wyszukaj w serwisie