WCAG

Namysłowski Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. Logo NOSiR Namysłów

sport - rekreacja - wypoczynek

UWAGA: Kryta Pływalnia "Delfin" dnia 13 września 2019 r. została wyłączona z użytkowania do odwołania.

Dzień sportu na Orliku

Dzień sportu na „Orliku”

Ogólnopolska impreza pod nazwą „Dzień sportu na Orliku” odbyła się 9 września na kompleksie sportowym „Orlik-2012” w Namysłowie. Była to pierwsza edycja wydarzenia, organizowanego przez Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej oraz Namysłowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który ufundował puchary, medale oraz drobne upominki dla zawodników. Turniej piłki nożnej zgromadził zawodników w trzech kategoriach wiekowych: przedszkolaki, uczniowie klas I-III oraz VI-VII.

Po emocjonujących meczach zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali: „Orliki” Namysłów, NKS „Czarni” oraz FC Reymonta. Podczas imprezy przeprowadzono konkurencje sprawnościowe, żonglerkę piłką i strzały na bramkę.

W konkurencji żonglerka piłką w starszej grupie bezkonkurencyjny był Franek Maruszak, a w młodszej Marcin Bartosik, w celności strzałów na bramkę zwycięzcą został Antoś Szczepański. Organizatorzy przyznali również nagrody dla najmłodszego zawodnika, najlepszego strzelca i bramkarza. Nagrodami uhonorowani zostali: Michał Uczułka, Marcin Bartosik i Paweł Durka.

Koordynator imprezy, lokalny animator sportu Andrzej Antochów, dziękuje za pomoc w organizacji turnieju Akademii Piłkarskiej NKS „Start” oraz rodzicom zawodników za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu imprezy.

 

 

Ikonka kalendarza

Partnerzy i sponsorzy:

×

Wyszukaj w serwisie