Namysłowski Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. Logo NOSiR Namysłów

sport - rekreacja - wypoczynek

Bieg Namysłowian

BIEG NAMYSŁOWIAN” - KOMUNIKAT KOŃCOWY

284 przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych gminy Namysłów wzięło udział w kolejnej edycji Biegu dla dzieci im. Kazimierza Klimaszewskiego. Zawody odbyły się 16 czerwca 2018 r., w Rynku, w ramach Dni Namysłowa.

Uroczystego otwarcia Biegu dokonali: Julian Kruszyński – burmistrz Namysłowa wraz z wiceburmistrzem Rafałem Nowowiejskim oraz Krystian Brzozowski – wybitny namysłowski zapaśnik w stylu wolnym i Witold Gruszkiewicz – były znakomity namysłowski lekkoatleta (1500-3000 m), wychowanek Kazimierza Klimaszewskiego.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał komandor Biegu Stanisław Zimoch, a wydarzenie komentował Sylwester Zabielny.

Emocje i sportowa walka – tak krótko można opisać to, co działo się na płycie Rynku. Zawodnikom, kibicom oraz przybyłym gościom muzyczną ucztę zapewnił Big-Band Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Andrzeja Kurylewicza w Namysłowie.

Dziękując za udział, raz jeszcze serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom! (fot. A. Musiał, P. Herian)

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1. Przedszkola

grupa młodsza dziewczynki:

I miejsce – Matylda Brycka – Przedszkole Nr 4 w Namysłowie

II miejsce – Antonina Kwiatkowska – Przedszkole Nr 5 w Namysłowie

III miejsce – Natalia Bursakowska – Przedszkole Nr 4 w Namysłowie

grupa młodsza chłopcy:

I miejsce – Borys Brzozowski – Przedszkole Nr 1 w Namysłowie

II miejsce – Gabriel Kmiecik – Przedszkole Nr 1 w Namysłowie

III miejsce – Robert Kołodziej – Przedszkole Nr 5 w Namysłowie

2. Przedszkola

grupa starsza dziewczynki:

I miejsce – Maja Dyktyńska – Przedszkole Nr 1 w Namysłowie

II miejsce – Martyna Karakuła – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ligocie Książęcej

III miejsce – Hanna Głogowska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jastrzębiu

grupa starsza chłopcy:

I miejsce – Hubert Marel – Przedszkole Nr 4 w Namysłowie

II miejsce – Filip Chlewicki – Przedszkole Integracyjne w Namysłowie

III miejsce – Stanisław Drobina – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jastrzębiu

3. Szkoły podstawowe

klasy I-II dziewczęta:

I miejsce – Gabriela Raduchowska – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Namysłowie

II miejsce – Amelia Sołtysiak – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smarchowicach Wielkich

III miejsce – Hanna Staszczyszyn – Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Stanisława Reymonta w Namysłowie

klasy I-II chłopcy:

I miejsce – Patryk Iwanetzki – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jastrzębiu

II miejsce – Michał Uram – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie

III miejsce – Mikołaj Wieczorek – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ligocie Książęcej

4. Szkoły podstawowe

klasy III-IV dziewczęta:

I miejsce – Joanna Marek – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie

II miejsce – Oliwia Bursakowska – Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Stanisława Reymonta w Namysłowie

III miejsce – Klaudia Jaworowicz – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie

III miejsce – Magdalena Marek – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie

klasy III-IV chłopcy:

I miejsce – Igor Rudzki – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie

II miejsce – Maciej Romaniuk – Szkoła Podstawowa Nr 5 im. św. Jana Pawła II w Namysłowie

III miejsce – Emilian Mikuśkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Stanisława Reymonta w Namysłowie

5. Szkoły podstawowe

klasy V-VI dziewczęta:

I miejsce – Oliwia Wywiórska – Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Stanisława Reymonta w Namysłowie

II miejsce – Sandra Czechowska – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie

III miejsce – Rozalia Jasicka – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smarchowicach Wielkich

klasy V-VI chłopcy:

I miejsce – Tobiasz Pietrusiak – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie

II miejsce – Mateusz Gala – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie

III miejsce – Jakub Sudoł – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie

6. Szkoły podstawowe

klasy VII dziewczęta:

I miejsce – Nadia Nowak – Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Stanisława Reymonta w Namysłowie

II miejsce – Julia Sobczak – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie

III miejsce – Dominika Sitek – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głuszynie

klasy VII chłopcy:

I miejsce – Dawid Rusyn – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie

II miejsce – Piotr Piórkowski – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Szarych Szeregów w Namysłowie

III miejsce – Remigiusz Kowalik – Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Kamiennej

 

 

 

 

 

Ikonka kalendarza

Partnerzy i sponsorzy:

×

Wyszukaj w serwisie