WCAG

Namysłowski Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. Logo NOSiR Namysłów

sport - rekreacja - wypoczynek

UWAGA: Kryta Pływalnia "Delfin" dnia 13 września 2019 r. została wyłączona z użytkowania do odwołania.

Międzypokoleniowy Piknik Rodzinny

28-29.07.2018 r. odbył się następny już trzeci Międzypokoleniowy Piknik Rodzinny tym razem odbył się w Minkowskie, pomimo bardzo wysokiej temperatury frekwencja była wysoka.

Otwarcia pikniku dokonał Burmistrz Namysłowa Julian Kruszyński z Prezesem Rejonu nr 2 Polskiego Związku Emerytów i Inwalidów w Namysłowie Janem Kluską.

Głównym programem były dyscypliny sportowe w których wszyscy uczestnicy pikniku dobrze się bawili a organizatorem był Namysłowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, prowadzącym imprezy był pracownik NOK Mateusz Kania. W przerwach występowały zespoły artystyczne.

W sobotę 28.07.2018 r. odbyły się eliminacje piłki nożnej w dwóch kategoriach do lat 13 3 drużyny i do lat 17 również trzy drużyny a wyłonieni zwycięzcy spotkali się na finale 29.07.2018 r. po mszy świętej, ponadto odbyły się zawody w dyscyplinach:

- finał piłki nożnej do lat 13 i do 17

- rzut ziemniakiem do wiaderka

- strzały do małej bramki

- bieg w workach

- wyciskanie ciężarka kobiet i mężczyzn

- rzut piłką do kosza

- obieranie ziemniaków na czas

- przeciąganie liny

w każdej dyscyplinie za pierwsze trzy miejsca uczestnicy otrzymali medale uczestnictwa i medale za zajęcie miejsc I -III w konkurencjach drużynowych, puchary.

Zapraszamy na galerię zdjęć. Zdjęcia pokażą całą całą piękną atmosferę jaka panowała podczas III Pikniku Międzypokoleniowego w Minkowskie.

Zapraszamy na IV Międzypokoleniowy Piknik Rodzinny w 2019 roku.

 

 

Ikonka kalendarza

Partnerzy i sponsorzy:

×

Wyszukaj w serwisie